Interiérové dvere

Interiérové dvere MONACO

MONACO

Interiérové dvere NICEA

NICEA

Interiérové dvere NICEA NATURA

NICEA NATURA

Interiérové dvere OSAKA

OSAKA

Interiérové dvere HAGA

HAGA

Interiérové dvere BERGEN

BERGEN

Interiérové dvere OSLO

OSLO

Interiérové dvere DENVER SOFT

DENVER SOFT

Interiérové dvere ETNA

ETNA

Interiérové dvere OSLO

OSLO

Interiérové dvere MONTANA

MONTANA

Interiérové dvere MANHATTAN-N

MANHATTAN-N  

Interiérové dvere VESTO

VESTO

Interiérové dvere BOSTON

BOSTON

Interiérové dvere DAKAR

DAKAR

Interiérové dvere SOFIA

SOFIA

Interiérové dvere SEMKO

SEMKO

Interiérové dvere VERONA

VERONA

Interiérové dvere SEMKO INOX

SEMKO INOX

Interiérové dvere SEMKO MODO

SEMKO MODO

Interiérové dvere AKUSTIK

AKUSTIK

Interiérové dvere NICEA BEZFALCOVÉ

NICEA bezfalcové  

Interiérové dvere AFRO

AFRO

 

 

Interiérové dvere dotvárajú nielen celkový estetický dizajn nášho interiéru, ale i príjemnú atmosféru, sú našim každodenným spoločníkom. Preto by sme mali venovať náležitú pozornosť pri ich výbere. Súčasný trh ponúka nespočetné množstvo variantov dverí a vybrať si tie najvhodnejšie, ktoré by dokonale vyjadrovali náš životný štýl, nie je naozaj ľahké.

Vychádzajúc v ústrety stále väčším očakávaniam a požiadavkám našich zákazníkov sa snažíme neustále inovovať našu ponuku dopĺňaním nových, dokonalejších, moderných vzorov, s vyššou odolnosťou, stabilnosťou a konštrukčnou pevnosťou. Z novších modelov Vám môžeme ponúknuť interiérové dvere MONACO, DENVER SOFT, OSLO SOFT, RENO SOFT, ETNA SOFT, VILA SOFT, HAGA, BERGEN a NICEA.

Zaokruhlené hrany nových modelov so spojením fólií vo falci /nie na rohu ako doteraz/ jasne zlepšia estetiku a komfort ich používania. S prihliadnutím na bezpečnosť sú interiérové dvere vyrobené s tvrdeným sklom Lakmat. Takmer všetky modely je možné vyrobiť i v posuvnom systéme, ktorý umožňuje maximálne využitie úžitkovej plochy.

Neodeliteľnou súčasťou interiérových dverí sú taktiež obložkové zárubne, ktoré si môžete vybrať vo farbe dverí, alebo tí odvážnejší môžu zvoliť kombináciu odtieňov. Výber zárubne závisí ďalej i od hrúbky múru. Nesmieme zabúdať ani na ďalšie dôležité detaily, akými sú kľúčky a kovanie, ktoré rovnako dotvárajú celkový dojem dverí. Ich výber je rovnako pestrý.

Interiérové dvere Centurion